BYÅSEN: Team Strømmen sikret seg søndag NM-tittelen for juniorer med 2-0 over Trondheims/Ørn, med tre lokale jenter på laget.
Indre Akershus Blad vil gjerne høre din mening om lokale saker.
Send leserbrev til redaksjon@iablad.no
Skriv kort!
Få steder er nattelivet så deilig som i Barcelona: Tapas, litt musikk og så enda mer tapas. En uslåelig kombinasjon! Les mer
Indre Akershus Blad ønsker lesernes kjæledyrbilder.
Send bildene til:
e-post; anita.jacobsen@iablad.no
MMS; IATIPS til 2005
| Svein Samuelsen | |
| Publisert 26.10.2009 kl 09:37 Oppdatert 26.10.2009 kl 09:38 |
– Dette var kjempemoro, jeg er godt fornøyd med gullet, sier Cecilie Nadden fra Momoen, som er keeper på Team Strømmens juniorlag.
Dette er tredje sesongen til Cecilie i Strømmen-drakta etter at hun forlot Høland.
– Vi tok sølv i fjor, så dette er et steg i riktig retning, sier 17-åringen til Indre Akershus Blad like etter kampen, som ble spilt på Byåsen.
Etter ville jubelscener og en fortjent dusj, ble det bankett i Trondheim for gullvinnerne i går.
Med på laget er også Trine Lise Larsen fra Åkrene og Victoria Krogstad fra Fetsund.
– Vi vant fullt fortjent, sier lagleder Trond Larsen.
Ida Erlandsen sto bak begge målene til Team Strømmen, etter 40 og 62 minutter.
Tyvene tok med seg en safe, tv og stereonanlegg. Les mer
Rektor Jan Sørli ved Hovinhøgda skole ser bare det triste i situasjonen etter å ha fanget en ruset innbruddstyv i morgentimene i dag. Les mer
Unge menn har umodne hjerner og strengt tatt bør ikke unge menn få lappen før de er minst 23, sier forsker. Les mer
13-åring tilbudt narkotika. Tenåringsfar advarer. Les mer
Jeg ser at overskriften kan provosere, men jeg tenkte i de baner da formannskapet vegret seg for å gå inn på eiersiden i tiltaksbedriften AS Norasonde på Bjørkelangen. Les mer
Rektor Jan Sørli ved Hovinhøgda skole ser bare det triste i situasjonen etter å ha fanget en ruset innbruddstyv i morgentimene i dag.
– Sønnen min ble tilbudt narkotika midt i sentrum